شرکت ما

نماینده انحصاری فرزیت پرتغال و اشمالز آلمان

مالک برند تورنادو

تهیه و توزیع انواع ابزارهای نجاری با کیفیت مناسب و قیمت رقابتی


 

17 سال

سابقه ما

- شناخت فنی ماشین آلات
- شناخت ابزارهای صنعتی چوب و کاربرد آنها
- آشنایی در زمینه تولید محصولات چوبی برای معرفی نمودن مناسبترین ابزار مطابق با نیاز شما .

فراهم نمودن ابزارهای متنوع با کیفیت و پرکاربرد یکی از دغدغه های اصلی ما در این صنعت می باشد ، لذا همواره گروه صنعتی نیتا ابزار تمامی تلاش های خود را در راه پر پیچ و خم تامین ابزار بدون وقفه ادامه خواهد داد..

قدمی کوچک اما هدفی بزرگ

با قدمی کوچک اما با هدفی بزرگ و تلاش مستمر شروع شد و قصد داریم یکی از برندهای قابل اعتماد بازار در راستای تامین ابزار صنعت چوب باشیم.

گسترش تنوع محصولات

با توجه به اینکه شرکت همیشه نگاه رو به جلو داشته ، قصدمان افزایش تنوع محصولات پر کاربرد در تمامی زمینه های صنعت می باشد و امید است با حمایت شما تنوع محصولات شایسته ای را داشته باشیم .

تحول در یک نگاه

بی شک یکی از برندهای معروف بازار کنونی برند تورنادو با محصولات تیغ سی ان سی و اورفرز میباشد که کیفیت را در کنار قیمت رقابتی برای مشتریان خود به همراه داشته است.

tornado
خالق یکی از برندهای برتر ایران

رویکرد مجموعه نیتا ابزار ایجاد مجموعه ای از خدمات قوی و منسجم می باشد که بتواند بر اساس نیازهای بازار با تکیه بر تجربیات خود و دانش روز دنیا به برترین برند بازار در کنار برندهای بزرگ ایران مبدل گردد.

کمک به حل مشکلات تولید

یکی از مهمترین اهداف ما ، زمینه سازی اعتماد در راستای کمک به حل مشکلات تولید در بخش تامین ابزارهای خاص و سفارشی میباشد که منجر به کاهش اتلاف وقت و انرژی ، سرعت و دقت در انجام کار و کیفیت نهایی بالا در تولید محصولات خواهد شد . ما آماده ایم تا با دانش خود ابزارهای سفارشی مطابق با نیازهای شما تامین کنیم.

frezite
BeTheBest
بهترین باشیم

گروه صنعتی نیتا ابزار استراتژی خود را برای هدف بهترین باشیم زراحی و پیاده سازی نموده است ، باور ما این است که فعالیت های برنامه ریزی شده و ارائه خدمات صادقانه به تولیدکنندگان محترم ، توانایی بهترین بودن را به ما می دهد.

کمک به حل مشلات تولید

.

Etiam urna

.